+0517 234 234

om oss

Slaapschepen.nl er et uavhengig reisebyrå for charterskip. Vi har det største utvalget av skip landsomfattende og kan derfor tilby det mest egnede skipet for hver applikasjon. Hvis du bestiller hos oss, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget av de beste rådene. Våre medarbeidere kan nås hver dag via telefon fra 8.30 til 17.00. De vil gjerne hjelpe deg med deres faglige kunnskaper ved å finne et passende sovende skip. Foruten Slaapschepen.nl er også delen ZeilendeSchepen.nl.

Selskapet startet for mer enn 18 år siden i Franeker og har vokst gjennom årene til en sterk, pålitelig partner i charterverdenen. Siden april 2018 ligger kontoret i Wirdum.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operasjoner
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, fritid Sales
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Salgsfrihet
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bokføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webutvikling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl