+0517 234 234

om oss

Slaapschepen.nl er et uavhengig bookingbyrå ​​for charterskip. Vi har det største utvalget av skip landsomfattende og kan derfor tilby det mest passende skipet for enhver forespørsel. Når du bestiller hos oss, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget av de beste rådene. Våre ansatte er tilgjengelige via telefon hver dag fra 8.30 til 17.00. De hjelper deg gjerne med sin faglige kunnskap i jakten på et passende sovende skip. Foruten Slaapschepen.nl, er det også seksjonen ZeilendeSchepen.nl.

Selskapet startet for mer enn 18 år siden i Franeker, og har gjennom årene vokst til en sterk, pålitelig partner i charterverdenen. Kontoret vil være i Leeuwarden fra 2020.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operasjoner
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, fritid Sales
anja@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bokføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webutvikling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl